Via est Vita

Quo vadis


Богдан Йович

Ну не люблю я Тимоху, но!...

У Росії не схвалюють арешт Тимошенко: На лаві підсудних можуть опинитися самі обвинувачі

Голова комітету Держдуми у справах СНД і зв'язків зі співвітчизникамиОлексій Островський вважає, що заради політичної стабільності в Україні не треба було арештовувати екс-прем'єра Юлію Тимошенко.

"Вважаю, було б доцільніше замість переслідування тих, хто, можливо, дійсно брав участь в сумнівних рішеннях та операціях, оголосити економічну, податкову та інші види амністії, пов'язані з можливими злочинами у цих сферах, для того, щоб нормалізувати ситуацію всередині країни, заради майбутнього України та її громадян, тобто почати жити з чистого листа", - сказав він.

Парламентарій вважає, що, "безумовно, в українському суспільстві йдуть демократичні процеси, свідченням чого є навіть сам факт арешту одного з колишніх керівників країни".

"У сучасній демократичній правовій державі перед законом повинні бути рівні всі без винятку - від рядового громадянина до глави держави", - заявив депутат.

"Разом з тим, не можна не бачити, що там (в Україні) йде також і переділ власності, відбирання власності при зміні режимів, а за останні роки це вже третє. Це може привести до того, що слідом за сьогодні обвинуваченими на лаві підсудних можуть опинитися самі обвинувачі", - не виключив Островський.

Крім того, депутат висловив думку, що якщо суд підтвердить матеріали слідства про порушення Тимошенко українського законодавства, це може дуже негативно позначитися на політичному майбутньому колишнього екс-прем'єра України.

"Якщо буде винесено обвинувальний вирок, це, безумовно, перекреслить політичні перспективи пані Тимошенко, а також партії, яку вона очолює, оскільки законодавство України, як, втім, низки інших пострадянських держав, перешкоджає участі в політиці тих, кому винесено вирок, навіть якщо йдеться про умовний термін", - зазначив глава думського комітету.

 

Інтерфакс-Україна
 


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных


Рекомендовал эту запись
  • (0/0)
Разом з тим, не можна не бачити, що там (в Україні) йде також і переділ власності, відбирання власності при зміні режимів, а за останні роки це вже третє. Це може привести до того, що слідом за сьогодні обвинуваченими на лаві підсудних можуть опинитися самі обвинувачі", - не виключив Островський.
  • (0/0)
це вже чіткий натяк)
  • (0/0)
Вот щас ролик у Випера смотрел. И чувство такое противное внутри. Очень сильно ненависть напоминающее. Плохо все это. Хотя никогда никого не поддерживал.
В 2004 на перший день поїхало не так багато людей. Масовий виїзд пішов коли стало відомо про можливий розгін наметового містечка. їжаки під колесами та стягування внутрішніх військ. Чим більше напирають - там більшим буде опір.
  • (0/0)
Это верно. Физика. Действие равно противодействию
  • (0/0)
не переділ - із ятіє власності! Україна - для людей! Але список "людей" не оприлюднили
  • (0/0)
Рекомендовал эту запись
  • (0/0)
дядьку! викопуйте заначки! здається пора!
  • (0/0)
я пацифіст. ггг
я - теж! Особливо тоді, коли приклал ахтомата роиємно давить на правий бік!
  • (0/0)
Я вот бл точн не працифист, ну ище и горник))) могу их в крымских и могу их в карпатских..... :)))). короче дружлянд: наши паритизайнен против ихних панцерен шофёрен...ёк)
  • (0/0)

 кілочки

Календар
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ситуация на дороге. Киев
Пробки на Яндекс.Картах

хто і звідки

free counters


Десятилетия Действий по Безопасности Дорожного Движения 2011-2020.
Decade of Action for Road Safety 2011-2020

погода
33345-40.GIF

фігня, яку я відзняв

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Ретро-часы

Опрос

Что ожидает Украину?тест подключения
Speakeasy Speed Test


Интересы

Антиинтересы
быки и бычки, гламур, жадность, наглость, провокаторы, сюси-пуси, тупость, флудеры, хамы
ОБОЗ.ua