Via est Vita

Quo vadis


Богдан Йович

кілочкиРоссия, УЄФА, штраф

Судьба Роисси...

Министр спорта, туризма и молодёжной политики Российской Федерации Виталий Мутко попросил министра спорта и туризма Польши Йоанну Муху остановить противоправные действия в отношении россиян, прибывших на чемпионат Европы.

В письме, содержание которого передаёт пресс-служба министерства, Мутко заявил, что в России с большим огорчением и возмущением восприняли ситуацию, связанную с агрессивными действиями в отношении российских болельщиков и туристов в Варшаве. Сообщается, что министр попросил свою польскую коллегу предпринять максимальные меры, чтобы остановить противоправные действия в отношении россиян.

Мутко отметил, что подобные хулиганские действия разжигают межнациональную рознь и наносят ущерб имиджу Польши в глазах россиян и всего мирового сообщества, а также выразил уверенность, что большая часть поляков не поддерживает эту агрессию.    А в это время  

УЄФА покарав Росію за безчинства та сутички її фанатів під час Євро-2012. Союз європейських футбольних асоціацій сьогодні ухвалив рішення позбавити російську збірну шести очок у відборі до Євро-2016. Але поки що це покарання умовне терміном до кінця нинішнього чемпіонату Європи, але воно набуде чинності, якщо російські хулігани знову влаштують безлади під час Євро в Україні та Польщі, що дуже ймовірно.

УЄФА покарав РФС за поведінку фанатів під час та після матчу з Чехією у Вроцлаві. Тоді російські хулігани кидали на футбольне поле піротехнічні засоби, демонстрували заборонені банери, які ображають інші країни, та влаштували сутички з польськими фанатами.

Тепер залишилось дочекатись до наступного інциденту з російськими фанатами.   И в итоге 

Відразутри гравці збірної Польщі отримали пошкодження в грі із збірною Росії. Захисник Дам'єн Перкі, а також півзахисники Ежен Поланські і Даріуш Дудка ризикують пропустити вирішальний матч групового етапу проти Чехії.

"У Перкі глибокий поріз [від шипа бутси] на гомілки. Поланські сильно забив коліно, а у Дудки рецидив розтягування черевних м'язів", - повідомив медіа-директор і колишній гравець збірної Польщі Томаш Ржаса.

Сьогодні всі три гравці пройдуть поглиблене обстеження, після чого стане відомо, чи зможуть вони зіграти проти чехів.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных


  • (0/0)

  • (0/0)
и почему россиян так не любят...
  • (0/0)

Тому що в їх аеропортах лїтаки з елїтою країни збивають падають.

  • (0/0)
Рекомендував цей запис

Бог все бачить.

  • (0/0)

 кілочки

Календар
Май
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ситуация на дороге. Киев
Пробки на Яндекс.Картах

хто і звідки

free counters


Десятилетия Действий по Безопасности Дорожного Движения 2011-2020.
Decade of Action for Road Safety 2011-2020

погода
33345-40.GIF

фігня, яку я відзняв

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


Ретро-часы

Опрос

Что ожидает Украину?тест подключения
Speakeasy Speed Test


Интересы

Антиинтересы
быки и бычки, гламур, жадность, наглость, провокаторы, сюси-пуси, тупость, флудеры, хамы
ОБОЗ.ua